Zmaj ulovljen, pa bljuvao vatru oko stadiona 😅

Fudbaleri Javora iz Ivanjice savladali su svoje kolege iz Voždovca rezultatom 3:1 i tako se bar malo odužili za poraz u Kupu Srbije. Bila je to prava borba na travnatom tepihu u kojoj su se bolje snašli momci iz Ivanjice. Utakmica je opravdala epitet derbija.

Posle 90 minuta na terenu, borba se nastavila na Tviteru. Admini su bili na visini zadatka, a ovoga puta veći razlog za zadovoljstvo je imao admin iz Ivanjice, koji je znao da se našali sa svojim kolegom sa Voždovca:

View this post on Instagram

A post shared by FK Javor Matis (@fkjavormatis1912)

IZVOR: IG / @fkjavormatis1912

Ljuljao je Javor i oborio sa svojih grana Zmaja, jer mu nije mesto da tu pravi svoje gnezdo. 😂

A i na poluvremenu je bilo zanimljivo. Naime, Javor je vodio posle 45 minuta igre, a Zmaj je odlučio da bljuje vatru oko stadiona:

IZVOR: TW / @FKJavorMatis

Ali čim je počelo 2. poluvreme, Javor je ugasio potencijalni požar svojim 3. golom. Zmaj je bez plena odleteo iz Ivanjice.

Autor: redportal.rs