Crveno-beli spremni za novi evroligaški meč

Velika pobeda protiv Panatinaikosa, potom i siguran trijumf u ABA ligi protiv Zadra! Sjajna uvertira za crveno-bele pred predstojeći meč u Evroligi sa Asvelom i zakazan večiti derbi sa Partizanom naredne nedelje.

Što je još bitnije, crveno-beli su pronašli napadački ritam protiv Panatinaikosa i "potvrdili" ga u hali "Krešimir Ćosić" rezultatom 73:83, piše Informer.

Neizvesno je bilo samo tokom prve četvrtine koja je završena bez pobednika, usledila je furiozna serija Zvezde i sve je bilo gotovo do poluvremena. Četa Dejana Radonjića imala je +7 na startu treće deonice i Zadar nije uspeo da se vrati u meč.

Raspucali su se Nejt Volters, Ognjen Dobrić, Dejan Davidovac, a napokon je šuterski proradio i Ostin Holins. Zvezda je povukla ručnu u finišu meča, Radonjić je dao prostora igračima sa "manjom" minutažom u dosadašnjem delu sezoni. Zadar je to iskoristio i samo ublažio poraz pred svojim navijačima.

Autor: informer.rs / redportal.rs