Šansa za Partizan da šampionsku trku učini neizvesnijom

Derbi na otvaranju prolećnog dela Mozzartbet Superlige završen je rezultatom Crvena zvezda : Vojvodina - 1:1.

Vojvodina je povela golom Uroša Kabića u 25. minutu, nakon čega su domaćini izjednačili već 3 minuta kasnije preko Aleksandra Kataija.

Do kraja meča gledali smo inicijativu Crvene zvezde, koja nije urodila plodom u vidu gola za pobedu.

Ovo su dobre vesti za Partizan, koji će imati priliku da smanji razliku na 6 bodova zaostatka ukoliko pobedi u sutrašnjoj utakmici protiv Napretka.

Današnji meč između Crvene zvezde i Vojvodine, pored rezultatskog, imao je i veliki simbolični značaj, s obzirom na to da je bio posvećen tragično preminulom legendarnom fudbaleru i treneru Siniši Mihajloviću, koji je ostavio dubok trag kako u beogradskom, tako i u novosadskom crveno-belom dresu.