Početak iz snova u dresu Juventusa

Srpski napadač i velika zvezda Italije Dušan Vlahović postigao je pobedonosni gol za polufinale Kupa Italije protiv Sasuola i doneo Juventusu polufinale koje će igrati ni manje ni više nego protiv Fiorentine.

Vlahović prvo nije bio predviđen za ovu utakmicu, jer je trener Masimilijano Alegri želeo da ga odmara, međutim Juventus je na poluvremenu imao rezultat 1:1, a onda je srpski napadač postigao pobedonosni gol i to desnom, slabijom, nogom u 89. minutu.

Juventus se plasirao u polufinale Kupa Italije i za finale će igrati protiv doskorašnjeg Vlahovićevog kluba Fiorentine.

Vlahović je rešio sudbinu Juventusa i odveo ga u polufinale, a sa druge strane srpski fudbaler Nikola Milenković je odveo Fiorentinu na megdan protiv Juventusa, fantastičnim golom u 94. munutu.