Heroj crno-belih 18-godišnji Milovanović

Fudbaleri Partizana odigrali su nerešeno (1:1) protiv kiparskog Anortozisa i osvojenim 1 bodom osigurali proleće u Evropi u okviru Lige konferencija.

Heroj crno-belih bio je 18-godišnji Marko Milovanović koji je meč, umesto Rikarda, započeo u startnoj postavi i već u 20. minutu postigao gol za Partizan koji je na kraju bio odlučujuć za osvajanje boda i prolaz u narednu fazu takmičenja.

Gosti su izjednačili u 33. minutu iz penala koji je izveo Kristodopulos, a u nastavku možete videti kako je to izgledalo iz ugla ekipe Redportal.rs:

Anortozis je imao veliku podršku svojih navijača koji su ispunili tzv. "kavez" do poslednjeg mesta, a u jednom trenutku zajedno sa navijačima Partizana skandirali su svi u glas: Kosovo je Srbija. Pogledajte:

Fudbalere Partizana u ponedeljak očekuje poslednji meč u jesenjem delu sezone kada idu u Gornji Milanovac na meč protiv ekipe Metalca koji je zakazan za ponedeljak od 15.45 časova, a nakon toga sledi dvomesečna pauza.