Četvrtog dana Olimpijskih igara Srbija ima 3 medalje 😎

Srbija danas slavi zlatnu medalju u taekvondou na Olimpijskim igrama! 🥇

Milica Mandić usrećila je naciju osvajanjem 2. zlata u karijeri za Srbiju na Olimpijskim igrama i to 4. dana od početka najveće svetske smotre!

Srbija je već 1. dana osvojila srebro u streljaštvu koje je doneo Damir Mikec i bronzu u taekvondu koju je osvojila Tijana Bogdanović!

Dok slavimo zlato, evo kakav nas program očekuje 5. dana Olimpijskih igara:

Od 3.30 časova, plivanje - Andrej Barna takmiči se u polufinalu 100 metara slobodnim stilom.

Od 5.00 časova, veslanje - Martin Mačković i Miloš Vasić takmičiće se u polufinalu.

Oko 6.00 časova, džudo - Nemanja Majdov takmiči se protiv Edvarda Tripela u 1. kolu do 90 kilograma.

Od 7.30 časova, tenis - Novak Đoković izlazi na teren, a protivnik za četvrtfinale mu je Alehandro Davidovič Fokina.

10.30 časova, basket 3x3 - Srbija igra protiv Ruskog olimpijskog komiteta za plasman u finale.

View this post on Instagram

A post shared by Olimpijski komitet Srbije (@oksrbije)

IZVOR: IG / @oksrbije

Oko 11.30 časova, tenis - Novak Đoković i Nina Stojanović počinju takmičenje u miks dublu.

Oko 12.30 časova, džudo - Ukoliko se plasira Nemanja Majdov će se boriti za medalju.

Od 14.15 časova, basket 3x3 - Borba za bronzu ukoliko Srbija izgubi od Ruskog olimpijskog komiteta.

15.25 časova, basket 3x3 - Borba za zlato ukoliko Srbija pobedi Ruski olimpijski komitet.