Ariana Grande oštro je kritikovala influensere zbog partijanja po žurkama tokom pandemije koronavirusa. U emisiji Zach Sang Show osramotila je sve ljude koji se neodgovorno ponašaju u ovim teškim vremenima a posebno udarila na influensere.
Foto: Printscreen YouTube/Ariana Grande
Pevačica Arijana, 27, otkrila je da bi influenseri trebalo da ostanu kod kuće kako bi pokušali da se bore protiv krize kao i mnoge druge zemlje.
Isfrustrirana ponašanjem ljudi pevačica je u emisiji izjavila: - Da li smo zaista svi morali da idemo na f***ing Sedl Ranč toliko da nismo mogli da čekamo da prođe smrtonosna pandemija.
Ariana je nastavila da pokazuje svoju frustraciju, dodajući: - Svi smo zaista morali da obučemo naše kaubojske čizme i toliko jašemo mehaničkog bika - Svima nam je toliko trebao taj Instagram post.
Pevačicu su podržali njeni fanovi, uključujući i tvorca TikToka Dixie D'Amelio, koji joj se pridružio dok je pevacica oštro kritikovala Instagram zvezde.
Autor: redportal.rs