Razlog ranog napuštanja igre još nije poznat 😬

Košarkaši Atlante napravili su iznenađenje u noći između nedelje i ponedeljka i u Los Anđelesu porazili Kliperse sa 110:93. Za navijače u Srbiji važna je situacija oko kapitena reprezentacije Bogdana Bogdanovića.

Bek Hoksa napustio je parket 7 minuta pre kraja utakmice, u pratnji jednog člana medicinskog tima Atlante. Meč je uveliko bio rešen u tim trenucima, pa je moguće da Bogdan nije želeo da rizikuje eventualnu povredu. Razlog za sumnju je i njegovo izdanje u drugom poluvremenu, u kom nije postigao ni poen, a bio je najefikasniji u svom timu na poluvremenu sa 11 poena.

IZVOR: X / KLChouinard

Na kraju je u redovima pobedničke ekipe najefikasniji bio Dežonte Marej sa 21 poenom i 10 asistencija. Domaćinu nije pomoglo ni 28 poena Kavaja Lenarda i 26 poena Pola Džordža. Ostali igrači Klipersa ostali su na jednocifrenom učinku.

IZVOR: YT / HooperHighlights00

Autor: Maxbetsport.rs