Sjajna forma za reprezentativca Srbije

Luka Jović se definitivno vratio u golgetersku formu. Fenomenalnom špicu Milana je protiv Froziononea bio dovoljan minut na terenu da postigne pogodak, a tako je doneo pobedu svom timu 3:2, na teškom gostovanju protiv Frozinonea 😎.

Luka je u igru ušao umesto Kristijana Pulišića u 81. minutu, nedugo potom se našao u šansi koju je pretvorio u gol sjajnom reakcijom u šesnaestercu.

Ovo je peti ligaški gol za Jovića, a drugi protiv istog protivnika, protiv kog je bio precizan i u prvom delu sezone. Luka Jović je fantastičan fudbaler, u to nema sumnje, ali mu je bilo potrebno samopouzdanje, a ono dolazi iz minuta na terenu koje sve češće dobija 😁. Zahvaljujući treneru Stefano Pioliju, Luka definitivno postaje onaj pravi.

Autor: republika.rs