Ovo niko nije očekivao 😳

Košarkaši Crvene zvezde šokirali su navijače novim, teškim porazom, koji su doživeli za vrlo kratak period.

Nakon poraza od Zenita u Sankt Peterburgu (98:69), usledio je novi šok u 12. kolu ABA lige na gostovanju Igokei u Laktašima. Crveno-beli su izgubili na gostujućem terenu rezultatom 85:65.

IZVOR: TW / @ABA_League

Da stvar bude još lošija, ovo je bio 2. debi novog-starog trenera Zvezde Dejana Radonjića, koji se vratio na klupu tima sa Malog Kalemegdana. Njegov povratak je usledio nakon smene Saše Obradovića, koji je sa Zvezdom zabeležio loše rezultate u Evroligi.

Nakon poraza, trener Crvene zvezde dao je kratku izjavu:

- Čestitam Igokei na zasluženoj pobedi i sjajnoj igri. Od prvog minuta su igrali čvrsto, precizno, dobro trčali i skakali, a naša odbrana nije odgovorila na Igokein kvalitet. U prvom poluvrenu smo primili 50 koševa i meč je tada bio rešen - rekao je Radonjić.

Ovo je 2. poraz Crvene zvezde u ABA ligi.

U nastavku takmičenja na oba fronta, crveno-belima predstoji težak raspored. Sledeći meč ih očekuje pretposlednjeg dana 2020. U Beograd stiže Panatinaikos.

U nastavku, pogledajte konferenciju za novinare nakon pobede Igokee nad Crvenom zvezdom:

IZVOR: YT / @BC Igokea