Još jedno čudo u Kataru

Nakon šokantnog poraza Argentine od Saudijske Arabije (2:1) na Svetskom prvenstvu u Kataru dogodila se još jedna senzacija!

Četvorostruki šampion sveta Nemačka porazena je na startu Mundijala protiv borbenog Japana sa 2:1!

Nemci su poveli golom Gundogana sa bele tačke u 33. minutu, da bi pravi šok nastao u 75. minutu kada su Japanci golom Minaminoa uspeli da izjednače na 1:1!

A onda je usledio spektakl!

Bivši igrač Partizana Takuma Asano koji je ušao u igru u 57. minutu postigao je fantastičan gol u 83. minutu i doneo svojoj zemlji veliku radost!

Pala je velika Nemačka i propustila šansu za osvajanje 3 velika boda koja su ovog popodneva zasluženo pripala Japanu!

Sledi utakmica Španija-Kostarika za jasnu sliku na tabeli nakon 1. kola u ovoj grupi!