Emotivan trenutak navijača u beogradskoj Štark Areni

Košarkaši Partizana doživeli su bolan poraz od turske Burse 95:103 i oprostili se od Evrokupa u osmini finala.

Uprkos tome što je Arena bila ispunjena do poslednjeg mesta crno-beli nisu uspeli da odole pritisku i ispustili su pobedu nakon trojke gostiju za izjednačenje koje je odvelo utakmicu u produžetke.

Pored šokantne eliminacije igračima i navijačima Partizana ostaje gorak ukus u ustima, a pored poraza koji će dugo pamtiti, pamtiće i poluvreme ove utakmice.

Naime, dok je cela Arena na nogama čekala početak 3. četvrtine i nastavak uzbudljive utakmice, na terenu se pojavila naša čuvena glumica Tanja Bošković koja je uživo otpevala pesmu iz filma Balkan ekspres Tango smrti, koju su navijači Partizana prisvojili.