Babić i Kanga doneli pobedu

Crvena zvezda zabeležila je novu pobedu na pripremama u Austriji. Pobeđen je Aris rezultatom 2:1 golovima Srđana Babića i Gejlora Kange.

Izabranici Dejana Stankovića odigrali su još jednu dobru utakmicu. Poluvreme je završeno 0:0, ali je Zvezda imala nekoliko dobrih šansi preko Ivanića, Krstovića i Kataija. Drugi deo meča je doneo golove, a prvi je to učinio Babić. Sjajno je Srđan skočio posle prekida i snažnim udarcem glavom doneo prednost.

A onda je usledilo nešto na drugoj strani što se retko viđa. Aris je u samo par minuta dobio 2 penala! Prvi je bivši igrač beogradskog kluba i strelac gola protiv Jang Bojsa Garsija promašio tako što je loptu prebacio preko gola. Drugi penal je sigurno iskoristio Bertoljo iako je Popović pročitao stranu.

Nekoliko minuta kasnije Bakajoko je sjajnim prodorom iznudio penal koji je Kanga pretvorio u pobedu.

Zvezda nastavlja pripreme za kvalifikacije za Ligu šampiona i prvenstvo Srbije.

Autor: redportal.rs