Slavlje u redovima crveno-belih

Crvena zvezda i Partizan odigrali su 30. kolo Linglong Super lige Srbije i 164. večiti derbi na stadionu Rajko Mitić!

Nakon 1. poluvremena, u kome je bilo nekoliko šansi za napad na obe strane, crveno-beli su uspeli da dođu do prednosti od 1:0 golom Mirka Ivanića u 58. minutu meča!

Najbolji igrač crveno-belih majstorski je skočio na prvoj stativi i kako ga Partizanovi igrači nisu dobro čuvali, postigao je gol potvrdio svoju dominaciju na terenu!

Nije Partizan imao mnogo šanse protiv večitog rivala, iako je imao ogromnu šansu u 89. minutu koju je propustio! Bila je ovo bleda partija crno-belih bez raspoloženog igrača.

Pogledajte pobedonosni gol Ivanića:

IZVOR: YT / ExYu Sport Football

Nakon ove utakmice Crvena zvezda čvrsto drži 1. mesto na tabeli sa 18 uzastopnih pobeda i 12 bodova prednosti u odnosu na večitog rivala, koji je na 2. mestu bez šanse za titulu.

Autor: redportal.rs