Stanković bolji od Krstajića

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su TSC rezultatom 3:1 i tako nastavili seriju pobeda u domaćem šampionatu. Ovog proleća Zvezda ima savršen učinak!

Nije bilo lako Zvezdi na gostovanju kod TSC, i 1. poluvreme je bilo blago rečeno loše. Ipak, 2. je za Zvezdu bilo bolje i uspeli su izabranici Dejana Stankovića da dođu do pobede.

Bilo je uzbudljivo gledati 2. poluvreme. Zvezda je povela golom Pavkova, ali je TSC izjednačio sa bele tačke, a crveni karton dobio Gajić. Delovalo je da će TSC preuzeti inicijativu i napadati, ali jedna greška ih je skupo koštala. Kapiten Tomanović je napravio penal i za prigovor dobio drugi žuti karton.

Zvezda je povela, a snage na terenu su bile izjednačene pa je sve bilo lakše za Stankovića. Pavkov je samo potvrdio pobedu Zvezde.

Ovo je bio prvi poraz Krstajića na klupi TSC, ali poraz koji se mogao i očekivati. Zvezda nastavlja da gazi ka tituli i ima 6 bodova više od Partizana i utakmicu manje.